Как да си нагласа сайта на Му Онлайн

crysis

Registered
Искам да попитам каде трябва да слеза да може да си нагласа сайта като пусна сървъра да пише Онлайн а не да пише Offline ако някой знае нека ми каже много ще му бъда благодарен. :cry:
 

Back
Горе