C crysis Registered 28 Април 2010 #1 Искам да попитам каде трябва да слеза да може да си нагласа сайта като пусна сървъра да пише Онлайн а не да пише Offline ако някой знае нека ми каже много ще му бъда благодарен.
Искам да попитам каде трябва да слеза да може да си нагласа сайта като пусна сървъра да пише Онлайн а не да пише Offline ако някой знае нека ми каже много ще му бъда благодарен.