не знам, но доста непрофесионално написан урок, хората нямат нужда от такива. И какво като изтеглят appserv от data.bg. Нито знаят за какво служи, нито какво е реален IP адрес...Няма никакви обяснения, не е вникнато в нещата, какво е това e107, за какво се използва, как е написано, има ли недостатъци или не, пък и e107 не е добро решение...Пък и е повече от смешно да се пише в текстов файл, а да не се говори.