Как да си направя сайт с е107 (Урок)

winers

Registered
Тъй като много хора ме питат как да си направя сайт с е107
Реших да направя видео урок - Как се прави сайт с е107 !
В вбох7 е малко гадна резолюцията, но ще може да се справите
видеото може да го видите тук: http://vbox7.com/play:cdec8082
 
Е защо трябва да пишеш в текстов файл във видеото.
Ако ще го пускаш тук по добре напиши урок (тескт) в самия урок и после само добави чисто видео. Без писаници в текстов файл.
то половината от филма е писане в текстов файл.
 
не знам, но доста непрофесионално написан урок, хората нямат нужда от такива. И какво като изтеглят appserv от data.bg. Нито знаят за какво служи, нито какво е реален IP адрес...Няма никакви обяснения, не е вникнато в нещата, какво е това e107, за какво се използва, как е написано, има ли недостатъци или не, пък и e107 не е добро решение...Пък и е повече от смешно да се пише в текстов файл, а да не се говори.
 
Нещо не ми допада това видео. Не знам защо така. :?
Да не говорим, че тук има урок как се инсталира е107 ;)
 

Back
Горе