Как да си сменя логото на сайта?

MaZZoHuCTa

Registered
Извинявам се, че ви притеснявам отново, но не знам как да си сменя логото на сайта.. смисъл самото лого на темата, направих ново със същата резолюция, но не знам как да го заменя, идей.. използвам e107 най-новата версия.. :P
 
Във папката на темплейта ти е старото. Намери го, виж името на картинката и формата направи си ново със същото име и формат и го сложи на мястото на старото :)
Трябва да имаш папка templates, themes, skins или нещо от рода :)
 
Трябва да влезеш в e107/templates/твоят темплейт/images/ и обикновенно снимката, която желаеш да смениш се казва header. И една препорака - опитай с темата ZORTECH изглежда много добре ;)
 
h3lp3r4o каза:
Трябва да влезеш в e107/templates/твоят темплейт/images/ и обикновенно снимката, която желаеш да смениш се казва header. И една препорака - опитай с темата ZORTECH изглежда много добре ;)
Заради тази тема хората намразиха е107.
 

Back
Горе