MaZZoHuCTa
Registered
Извинявам се, че ви притеснявам отново, но не знам как да си сменя логото на сайта.. смисъл самото лого на темата, направих ново със същата резолюция, но не знам как да го заменя, идей.. използвам e107 най-новата версия.. 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
Заради тази тема хората намразиха е107.h3lp3r4o каза:Трябва да влезеш в e107/templates/твоят темплейт/images/ и обикновенно снимката, която желаеш да смениш се казва header. И една препорака - опитай с темата ZORTECH изглежда много добре![]()