M Martowe Registered 1 Ноември 2009 #1 Искам да попитам как мога да смаля рамката така да савпадне с headera и менуто на сайта ето и линк http://cs-dobrich.info/forum/index.php от кой файл да го променя
Искам да попитам как мога да смаля рамката така да савпадне с headera и менуто на сайта ето и линк http://cs-dobrich.info/forum/index.php от кой файл да го променя