Как да създам линк който да отваря целта на нова страница

mantaman

Registered
Здравейте
Имам форум phpBB3 и от два дни се боря да направя линк към друга страница на който линк да не се вижда адреса а само описанието и да се отвори на нова страница.

Това по долу го има в хелпа на форума обаче въпреки че пише че ще се отвори в нов прозорец тя си се отваря в стария


[ url=http://www .phpbb. com/]Посетете phpBB![/url ]

Това ще генерира следната връзка: Visit phpBB!. Забележете, че връзката се отваря в нов прозорец, така че потребителят да може необезпокоявано да продължи да разглежда форумите.


Какво да му правя та да отваря в нов прозорец
Поздрави
 
Установих че проблема не е в линка а си е от самият форум явно някъде има настройка да отваря линковете на нова страница, знаете ли я къде се намира
Поздрави
 

Back
Горе