Здравейте
Имам форум phpBB3 и от два дни се боря да направя линк към друга страница на който линк да не се вижда адреса а само описанието и да се отвори на нова страница.
Това по долу го има в хелпа на форума обаче въпреки че пише че ще се отвори в нов прозорец тя си се отваря в стария
[ url=http://www .phpbb. com/]Посетете phpBB![/url ]
Това ще генерира следната връзка: Visit phpBB!. Забележете, че връзката се отваря в нов прозорец, така че потребителят да може необезпокоявано да продължи да разглежда форумите.
Какво да му правя та да отваря в нов прозорец
Поздрави
Имам форум phpBB3 и от два дни се боря да направя линк към друга страница на който линк да не се вижда адреса а само описанието и да се отвори на нова страница.
Това по долу го има в хелпа на форума обаче въпреки че пише че ще се отвори в нов прозорец тя си се отваря в стария
[ url=http://www .phpbb. com/]Посетете phpBB![/url ]
Това ще генерира следната връзка: Visit phpBB!. Забележете, че връзката се отваря в нов прозорец, така че потребителят да може необезпокоявано да продължи да разглежда форумите.
Какво да му правя та да отваря в нов прозорец
Поздрави