Въпросът е как мога да тествам сайта ми под различни версии на ИЕ и МФ? Мисля, че не може да си инсталираш няколко версии от един браузър на един комп, всъщнос дайте съвет, как става номера?
Това е доста полезно, но има ли начин ако сайтът не е качен на сървър да се тества чрез въвеждане на кода (нещо като на този принцип- http://validator.w3.org/#validate_by_input)