Как да хакна е107 ?

Статус
Not open for further replies.

ke6i

Registered
Искам да попитам дали някои ще ми обясни как да хакна сайт с готова система е107 и е за ЦС ( админа ми вратна страшен номер и ся искам да си му го върна )

ke6i каза:
Искам да попитам дали някои ще ми обясни как да хакна сайт с готова система е107 и е за ЦС ( админа ми вратна страшен номер и ся искам да си му го върна ) сайта е cs-pz
Моля които знае да ми пише на скайп the_choys
Exploit говори ли ти нещо най - добре научи първо php и mysql и тогава ходи хакваи

Dizi_0000 каза:
ke6i каза:
Искам да попитам дали някои ще ми обясни как да хакна сайт с готова система е107 и е за ЦС ( админа ми вратна страшен номер и ся искам да си му го върна ) сайта е cs-pz
Exploit говори ли ти нещо най - добре научи първо php и mysql и тогава ходи хакваи
Да чувал съм!Но тези дет има в milw0rm не вършат никаква работа !!!
Знам PHP и Perl ( и от 2-те знам по 1/2 )
....

ke6i каза:
Dizi_0000 каза:
ke6i каза:
Да чувал съм!Но тези дет има в milw0rm не вършат никаква работа !!!
Знам PHP и Perl ( и от 2-те знам по 1/2 )
....
Ти ако знаеш 1/2 от пхп сиг ще си един от най-добрите програмисти във форума. И освен това пробвай да научиш българския. Разрови се в гугъл има препълни статии за експлоити за е107, фюжън и други подобни.

Статус
Not open for further replies.

Горе