K kaka9696 Registered 24 Октомври 2009 #3 boby_29 каза: Оправи Charset-а Увеличете... ем от къде се оправя
B boby_29 Registered 24 Октомври 2009 #4 Ами незнам.. не съм докосвал тази система никога.. Провери дали има language файлове.. или пък ако е с Inlude например в header.php - нещо такова порови малко!
Ами незнам.. не съм докосвал тази система никога.. Провери дали има language файлове.. или пък ако е с Inlude например в header.php - нещо такова порови малко!