Как мога да сложа линк от форума към сайта?

DeviLeR

Registered
Въпросът ми е как да сложа линк там където е начало форум,да има линк "Към сайта",който да води да сайта на форума,както при форума на cs-bg.info - www.cs-bg.info/forum
 
Зависи от темплейта, които ползваш. Ако темплейта има линкове по хеадера просто добавяш линка на сайта към тях. Потърси в този файл на форума - overall_header.tpl и вътре просто добави при останалите линкове твоя линк. Кода на линка трябва да изглежда нещо от сорта на това - <li><a href="http://sajta_ti.com"><= Към сайта</a></li>
 
При мен така става само
<li><a href="http://sajta_ti.com"> kam saita </a></li>
с бг букви не ми излиза нищо, а нормално ли е като изчиста кеша да изчезва?
 
Знам как става с БГ букви но не знам,как да го сложа пред "Начало форум"Някой ще ми каже ли?
 
ABRA каза:
Знам как става с БГ букви но не знам,как да го сложа пред "Начало форум"Някой ще ми каже ли?

Кажи тогава как става с бг букви
 

Back
Горе