Ето какво стана.
Инсталирах играта Аватар и тръгна но лъгеше.Помислих че е от DirectX и инсталирах DirectX10(преди бях с 9 май).После въобще не можа да влезе и реших пак да ги върна на 9.Инсталирах този DirectX но пак не може да влезе.
Сега идеята ми е че ако махна напълно всичко което съм инсталирал от тези DirectX и инсталирам пак тези към който съм дал линк всичко ще се върне към предишното си състояние.Ако греша поправете ме.(Не знам защо се получи така може ви видеокартата ми не подържа DirectX10 знам ли..)
Благодаря.
Инсталирах играта Аватар и тръгна но лъгеше.Помислих че е от DirectX и инсталирах DirectX10(преди бях с 9 май).После въобще не можа да влезе и реших пак да ги върна на 9.Инсталирах този DirectX но пак не може да влезе.
Сега идеята ми е че ако махна напълно всичко което съм инсталирал от тези DirectX и инсталирам пак тези към който съм дал линк всичко ще се върне към предишното си състояние.Ако греша поправете ме.(Не знам защо се получи така може ви видеокартата ми не подържа DirectX10 знам ли..)
Благодаря.