V vik96 Registered 14 Септември 2009 #1 Как се казва песента от този и този клип? п.п. Гледайте второто клипче
V vik96 Registered 14 Септември 2009 #3 debian каза: 1. nightwish - wishmaster В описанието си го пише. :?: Увеличете... Мерси въобще не съм обърнал внимание а втората песен?
debian каза: 1. nightwish - wishmaster В описанието си го пише. :?: Увеличете... Мерси въобще не съм обърнал внимание а втората песен?
S SveXteZ Registered 14 Септември 2009 #4 http://www.dailymotion.com/video/x4nadi_eurovision-espagne-2008-chiki-chiki_music Това намерих в гугъл ..
http://www.dailymotion.com/video/x4nadi_eurovision-espagne-2008-chiki-chiki_music Това намерих в гугъл ..