Как се прави он-лайн телевизия

CaMoTeH_

Registered
Здравейте,
.. От доста време се чудя как се прави он-лайн телевизия.
Питам, защото вече често ми се налага да гледам нещо пред компютъра и.. И се чудех дали, дори и аз мога да си нарпавя он-лайн телевизия..,
т.е. да си направя на 1-2 програми (които ми трябват) страница и да си ги гледам от там.. вместо да търся сайтове.. :?:
 
Копираш кода от някой сайт, който предлага такива услуги, но не е 100% сигурно ще при тебе ще работят.
 
Аз доколкото съм виждал през windows media player ми го отваря като съм с Windows поне в повечето сайтове ...
 

Back
Горе