Как се прави това с изображение.

joorkataa

Registered
Как мога да направя потребителя да може да си мести изображението по свой избор а не аз да му задавам кординатите къде да отива, тоест да може да се хваща изображението и да си го слагаш където ти си решиш, как става този номер ?
 
Благодаря ти а после как мога да направя да се запази на същото място където съм го оставил а не след рефреш пак да се връща на мястото ?
 
joorkataa каза:
Благодаря ти а после как мога да направя да се запази на същото място където съм го оставил а не след рефреш пак да се връща на мястото ?
Можеш да запишеш координатите или подредбата в сесията да речем и после при рефреш проверяваш първо дали има записани координати или подредба ако има ги сетваш ако не слагаш по подразбиране.
 

Back
Горе