Как се правят рекламите от ТВ-то

CaMoTeH_

Registered
Здравейте,
..От доста време вече се чудя, как се правят рекламите по Телевизията :idea:

Някой ще ме насочи ли в някой сайт или обясни или каже програма( ако се правят с програма де)

/'Благодаря предварително'/ :?:
 
Всяко студио си използва различни програми....зависи и каква е рекламата. Някои ги правят на Adobe After Effects. Други пък реклами са изцяло анимирани на 3ds MAX...
 
DireWolf каза:
Всяко студио си използва различни програми....зависи и каква е рекламата. Някои ги правят на Adobe After Effects. Други пък реклами са изцяло анимирани на 3ds MAX...
Ще се пробвам да направя нещо с тези програми :)
Едит: Искам да видя границите на възможностите си..
 
sentenello каза:
И за да има някой който не ме е разбрал.. имах(-м) предвид дали ще мога да направя нещо добро, качествено, нещо което да ми хареса.., както и на другите :)
И все пак искам да провера дали ще мога да работа с програмата Autodesk 3ds MAX :roll:
 
Някои фирми и на Flash ги правят. В случай, че са анимирани. :)
3ds max също се използва много. Но предвид парите, които струват и времето за направа си е доста пипкава работа и трябва да си генийче, за да можеш да направиш такава. :)
 

Back
Горе