Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
ABRA каза:Как се сменя стила на phpbb3?
Качваш темата в FTP клиента .В папаката ти форум трябва да има стилове там го качи и после отиваш в админ панела на форума и на стилове от доло ще ти излезе инсталирай и давашDoctora каза:Тази папка styls къде се намира можеш ли да ми кажеш ???
След това като съм в администраторсия панел нямам бутон ИНСТАЛИРАЙ !!!
Защо така ???
vasetokb каза:Качваш темата в FTP клиента .В папаката ти форум трябва да има стилове там го качи и после отиваш в админ панела на форума и на стилове от доло ще ти излезе инсталирай и даваш![]()