S shukri_93 Registered 15 Февруари 2010 #1 Искам да питам как се става еколог?С какво се кандидатства, върху какво трябва да се наблегне и т.н
debian Registered 15 Февруари 2010 #2 Еми то май вървят заедно химия и опазване на околната среда. Трябва да се набуташ в някоя ПГХТ