Как се става еколог?

shukri_93

Registered
Искам да питам как се става еколог?С какво се кандидатства, върху какво трябва да се наблегне и т.н :)
 
Еми то май вървят заедно химия и опазване на околната среда.
Трябва да се набуташ в някоя ПГХТ :)
 

Back
Горе