Камион не е усетил, че е ударил кола и си кара с нея

Admin

Registered
Не се косете.
Жената в колата е жива и имаше с нея интервю по NBS или друга програма.
Уплашена е много била но нищо и няма.
Единственото, което измислила е да се обади в полицията и да им каже, че ще мре ако не направят нещо.
Голям цирк.

http://www.youtube.com/watch?v=oMMTA_FHWdM&NR=1


А иначе ето тук едно дето мен ме кефи повече
http://www.youtube.com/watch?v=y6RYrqfmUMo&feature=related
 
admin каза:
Не се косете.
Жената в колата е жива и имаше с нея интервю по NBS или друга програма.
Уплашена е много била но нищо и няма.
Единственото, което измислила е да се обади в полицията и да им каже, че ще мре ако не направят нещо.
Голям цирк.

http://www.youtube.com/watch?v=oMMTA_FHWdM&NR=1
То бива да си заплес... ама да не усетиш че има нещо пред тебе и да си караш :х
 
този камион е 10тина тона и като гледам бая се е позасили, не е усетил нищо със сигурност :)
 
Е ако е сляп нищо няма да осети щото този камион е доста тежък но сляп ли е? Да не види че пред него има кола .. :shock:
 
WTF !?
Как шофьора не е разбрал, че тика половин тон кола ?
И да е заспал то се чува че я тика и също така при сблъсака все ще е усетил нещо....
 
Второто само реклама ли е или истинско?
Защото този първия беше доста радостен :D
 
rosko каза:
Второто само реклама ли е или истинско?
Защото този първия беше доста радостен :D

Аб това второто е реклама ама първото си е истина.
Даваха го по телевизията репортаж и интервю.
Явно някъде леко са се ударили. На завой ли на кръстовище ли.
Той оня не е разбрал и после е засилил.
Иначе ако я изпраска с повече от 20 ще я размаже. Просто е потеглил някъде с нея след лек удар ама я е захапал.
И на всичкото отгоре заради дъжда гумите не се палят и така си кара.

По-принцип е невъзможно да я влачи на гуми, защото ще запушат веднага .
Но при дъждовно време няма как да се усети.
Аз съм карал камион и ако шофьора е нисък или е облегнат назад няма как да види това подобие на кола нито да го усети.
 
Ама и онази е глупава, да натисне хорната и готово... Оня иска неиска ще я види след 10-20 метра.
Ама нали е жена, не се е сетила(а може и блондинка а е била :) )
 
rosko каза:
Ама и онази е глупава, да натисне хорната и готово... Оня иска неиска ще я види след 10-20 метра.
Ама нали е жена, не се е сетила(а може и блондинка а е била :) )

не обиждай блондинките !!! :?:
 

Back
Горе