C Cenov Registered 21 Декември 2009 #1 Какъв код се ползва за да се постав изображение в емайл, да не е прикачено а да се изобразява направо ?
Какъв код се ползва за да се постав изображение в емайл, да не е прикачено а да се изобразява направо ?