Като сложа Лента за воте ми стават големи буквите в сайта

KerpedeN

Registered
Здравейте някой знае ли защо като сложа лентата за вотване ми стават буквите големи в целия САЙТ ползвам тази система http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2296 Моляви някой ако знае как да ги оправя да не стават големи буквите да пише Мерси Предварително
 
я промени conf.php с този код :

<?
$server = "localhost";
$dbuser = "username";
$dbpass = "password";
$dbname = "vote";
$dbtable = "bgtop";
$db_conn = mysql_connect($server, $dbuser, $dbpass);
@mysql_select_db($dbname, $db_conn) or die(mysql_error());
$ip = $_SERVER["REMOTE_ADDR"];
$link = "http://bgtop.net/in.php/123456789"; // тук посочи твоя линк.
$time = time();
$vtime = "86400"; // това е времето в секунди, за което ще може да се гласува. в случая е 24 часа.
$dtime = "345600"; // времето, след което ще се изтриват ненужните записи. в случая е 4 дни(72 часа)
function show() {
echo '<a href="vote.php"><div style="width: 100%; height: 22px; position: absolute; top: 0px; left: 0px; z-index: 100; background-color: #ddd;">Натисни тук за да гласуваш за сайта :)</div></a>';
}
?>
 

Back
Горе