Здравейте някой знае ли защо като сложа лентата за вотване ми стават буквите големи в целия САЙТ ползвам тази система http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2296 Моляви някой ако знае как да ги оправя да не стават големи буквите да пише Мерси Предварително