Каузата на VipBrother 3

Подкрепихте ли каузата на VipBrother 3

• Да

Votes: 0 0.0%
  • Не

Votes: 0 0.0%

• Общо гласове
    0
Статус
Not open for further replies.

emagi

Registered
Подкрепихте ли каузата на VipBrother3? Пратихте ли един смс?Аз по принцип не вярвам на тези неща, но се надявам , че всеки дал по нещо от себе си, отива точно там, където има нужда от тях!

Хубаво е да се прават предавания с благотворителна цел, но не и по тоя начин... те са дали само 1 милион за хонорари, отделно къщата не се знае колко пари струва и отделно тия вътре на ден ядът и пият сигурно по 300-400 лева... Защо трябва да искат пари от тия, които нямат. Той Слави си го каза и е много прав.

Да подкрепям ги напълно щом правителството не се заема по никъкав начин то поне ние да помогнем 1 смс никой с нищо не би го объркал така че пращайте поне ще знаете че е за нещо което си заслужава аз почти на сяко едно предаване от както е започнал сезона съм пращал смс-и само защото този път каузата е човешка.

trevata каза:
Хубаво е да се прават предавания с благотворителна цел, но не и по тоя начин... те са дали само 1 милион за хонорари, отделно къщата не се знае колко пари струва и отделно тия вътре на ден ядът и пият сигурно по 300-400 лева... Защо трябва да искат пари от тия, които нямат. Той Слави си го каза и е много прав.
Напълно прав си!Не отричам, но поне всеки дал нещо от себе си, ще бъде "чист" пред съвестта си, че е помогнал!

trevata каза:

Така е тва също е нещо което забравих да допълня но все пак живеем в България...Нямам какво повече да допълня..

Има ли го тоя милион, има го какво ви интересува назад какво става дали са 5 или 10... важно, е че ИМА, стига гледахте в кухнята.

Аз, не съм. Никога не съм го гледал даже... Имаче щом е за благотворителност бих помогнал...

Това е най измисленото предаване за пране на пари.
Не благотворителност, а за пране на пари.

А от този 1 Милион , който събраха колко приблизително ще отидат по направление и колко ще преберат първо операторите ?Той СМС-а 1.2лв, но това не значи, че им идват чисти.Както каза по-горе колко от тях ще отидат за хонорари ? Какво супер им е в къщата..хранат ги , поят ги и накрая и някое тлъсто хонорарче, а те ще дадат ли от техните си хонорари ?
И тези са мошенници, но не съм чак толкова стиснат за 1 смс...

бих дал, ако знаех че ще отидат по предназначение
като гледам обаче тоя супер измислен в"вип брадър" със селяните дето са ги вкарали вътре и се отказвам.

има и други начини да помогнат вместо да ни занимават с простотията на аншите "вип" звезди

emagi каза:
trevata каза:
Напълно прав си!Не отричам, но поне всеки дал нещо от себе си, ще бъде "чист" пред съвестта си, че е помогнал!
И аз като нямам да дам пари мръсен ли да се чувствам :roll: :idea:

emagi каза:
trevata каза:

"чист" пред съвестта си??? бро много филми гледаш...
я слез на земята и се сети в коя държава живеем :D :D :D

тука всичко е корупция и далавери...

Мръсни да се чустват всички ония които докараха държавата ни до тва състояние..Има си господ вярвам, че рано или късно ще има справедливост, но защо винаги за сметка на някой !?

LiRiX каза:
Тука малко твоят пост, "ни в клин, ни в ръкав"!
Какъв му беше смисъла, няма и да мога да разбера!Просто нещо написано, безцелно вметнато!
Става дума, че човек със сърце помага, дали отиват или не парите там където трябва, никой не може да каже!
То и пари за винетки даваш, да не отиват там където трябва?
То и данъци се плащат, и пак не отиват където трябва!
Лошото в нашата държава, е че не се търси отговорност!Това е "ахилесовата пета", или поне една от тях.
Всеки сам преценява за себе си!

Стига с песимизъм.
Стига с оправдания в коя държава живеем.
Стига , че всичко било в корупция .
Държавата не е виновна ,
виновни са хората които поддържат тази корупция.

staf каза:
Стига с песимизъм.
Държавата не е виновна ,

Един път и аз да съм съгласен с теб!! :D
paranoiac каза:
Има си господ вярвам, че рано или късно ще има справедливост....
Това ми беше замисъла.Дори и да не отидат там където трябва парите, то този който трябва ще види жеста!

staf каза:
Стига с песимизъм.
Държавата не е виновна ,

правилно...виновни са пенсионерите че гласуват за комунистите от БСП !!! :D

докато народа блее като овца и се примерява с положението ще живеем ден за ден и едвам ще връзваме двата края. щото избираме лумпени които да ни управляват а после ни забраняват да протестираме. Ах вашта....****

Докато народа не поеме власта и не отиде с бухалки да свали управляващите нема да има оправия в тая скапна държава.

Долу управниците, власт за народа :x :x :x
АТАКААААААА :D :D :D

П.С...сори поувлякох се ......

По внимателно, аз съм комунист :) .
Не са виновни старите хора и ти ще станеш стар и ти тогава трябва да си виновен.
Хайде темата я заключвам , защото е безсмислена.

Статус
Not open for further replies.

Горе