Класация за SEO играта

Гледа се google.bg Админа каза по-рано. А относно какво ще се търси, май ще е само търсене в интернет.
 
Търсенето на "търсене в интернет" и на "търсене в интернет site:seo-battle.com" в google.bg подрежда по един и същ начин сайтовете на участниците. Разликата е в това, че при второто търсене са САМО сайтовете на участниците, което е по-удобно вместо да се ровите в множество други сайтове.

Не така стоят нещата, ако вместо google.bg се ползва google.com, или пък ако се търси оградено в кавички или без. Тогава размествания може да има. Тази добавка "site:seo-battle.com" само филтрира резултатите, а не им "доанализира" природата (т.е. да ги размества).
 
по този начин аз съм на 52 място, а според статистиката на hunter, не влизам в челните 300 места. странна работа?!?!?!?
 
embaka каза:
по този начин аз съм на 52 място, а според статистиката на hunter, не влизам в челните 300 места. странна работа?!?!?!?

Просто не те изкарва в първите 300 резултата на Google защото там излизат всички сайтове, а не само от поддомейните които имате.
 
Админе вече не спамя по блогове, а и никъде не съм го писал по постовете си! :)
Иначе чичо гугъл наистина вече ме индексира, но в блога на приятеля Хънтър ме няма, но това не е чак от голямо значение, понеже няма да се гледа за класирането, нали? 8) :wink:
 
Честно казано малко се пообъркаха нещата с тази игра, но нищо. Виновни сме си само ние.

Наистина свалкаа, не нарушава правилата на играта, но спрямо другите просто не е честно, имайки предвид, че в началото именно поради тази причина решихме всички да са на субдомейн, за да са равносилни силите, но карай :)

И в живота е така, затова давайте момчета, има и други позиции :)
 
Virosss каза:
Честно казано малко се пообъркаха нещата с тази игра, но нищо. Виновни сме си само ние.

Наистина свалкаа, не нарушава правилата на играта, но спрямо другите просто не е честно, имайки предвид, че в началото именно поради тази причина решихме всички да са на субдомейн, за да са равносилни силите, но карай :)

И в живота е така, затова давайте момчета, има и други позиции :)

Не знам какво прави Свилка.
Ако ще да е наговорил с гоогле. Ако ще 5 фирми да работят за него.
Наистина не съм в час точно какво прави.
Може и да ме осветлите какво точно е направил за да съм в час.

Имаше предложения за правила.
Оня предлага този предлага и така.

И искам да знам какво е направил свилка и предложение да видя как да се спре или да се забрани.

Ако е за забрана на външни линкове искам да знам как ще може да се забрани това.
Ако е за забрана "никой да не ти помага" също иска да чуя как бихте го
забранили и следили .

Какво направи Свилка?
 
абе хора ай спрете се малко...
Свилка не е направил нищо нередено - говорил е с тайфата, и те са му помогнали. дали във форум Х ще го напрай или в скайп ква е разликата.

съберете си тайфата и вие и си уредете линкове, къв е проблема.
свилка тва, свилка онова...е да ама не е хич против правилата нали?

дали ще си ги купи или ще е на аваната, нема разлика щом ги е взел..

Всеки на негово място би направил същото стига да се беше сетил по рано ;)
 
Аз пак не разбрах?
От някакъв форум е успял да си уреди линкове ли?

Това ли е? Някой знае нещо което аз явно не знам.
 
За да приказвате постоянно така за момчето според мен не е редно и се излагате по тоя начин. Имам чувството че само му завиждате.

@admin нищо не е направил, просто си е уредил някой друг линк.
 
Няма нарушение.
Вчера докато разглеждах проектите на участниците видях , че коментират това което е станало през последните три дни.Поразгледах за какво иде реч и не видях нарушение.
Просто група хора от даден форум ( developix.net/seo-igra-ueb-turist-t91.html ) са решили да поткрепят даден участник от играта, с цел да му помогнат и не преко да участват в нея.
Не виждам да има нарушение , защото зад всеки може да застане някой и да го поткрепя.
 
Не мога да отговоря на тезата
"той играе нечестно, защото е намерил линкове от френдове.
Това не е СЕО!".

Тук в този сайт си мислех, че няма СЕО великани или хора дето се вземат на сериозно.
Пийс (както викат на село).


Ще цитирам великия Български поет Богомил Шопов:
SEO вихри се в страната,
всякви хора си трошат главата,
Някой прави нещо на някого напук
Яицазимитпо лъгуг!

Вън е студ, играят мечки бели,
SEO майстори кроят си планове дебели,
Аз седя в креслото, пия винце, ям си лук
Яицазимитпо лъгуг!

Четете хора, защото това е истината.

http://www.bogomil.info/category/%D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0/%D1%8F%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BF%D0%BE-%D0%BB%D1%8A%D0%B3%D1%83%D0%B3/
 
Да приемем, че Свилка бъде наказан за използването на външните линкове. Добре ама на новия водач в класирането примерно аз ще му уредя външни линкове за да бъде декласиран - а той с какво ще е виновен??? Така че, нещата са повече от ясни, т.е. не трябва да се ограничат външните линкове с никакво правило. Единствено може да има изисквания за съдържанието на участващите сайтове.
 
Axeny каза:
@Admin , просто ние от developix.net, решихме да подкрепим svilkaa, в това начинание :) . Не виждаме никъде нещо нередно

Брат, ти уж си неофициален участник в играта, пък подкрепяш Свилка... :shock:
 
SandPrince каза:
абе хора ай спрете се малко...
Свилка не е направил нищо нередено - говорил е с тайфата, и те са му помогнали. дали във форум Х ще го напрай или в скайп ква е разликата.

съберете си тайфата и вие и си уредете линкове, къв е проблема.
свилка тва, свилка онова...е да ама не е хич против правилата нали?

дали ще си ги купи или ще е на аваната, нема разлика щом ги е взел..

Всеки на негово място би направил същото стига да се беше сетил по рано ;)

За теб е най-полезно да събереш съмишленици, защото от форумците си втори след Свилка!... :)
 
Ако не вярвате, че може да победите няма да победите. В нищо.
Има 3 месеца. Свилка е дръпнал напред и половината се оказаха.
Дори да ви бие. Какво?
Туристически медал и пари до края на живота ли ще получи?
Много хора ще научите някой неща от живота, други нещо от СЕо-то, а трети от яицазимитпо технологията. И то е, че нищо не е сигурно.
До края много хора ще намерят някъде подкрепа или ще напишат интересни неща, които ще доведат до разместване.
 
тиксото фанало един реферал
http://85.130.90.65:8080/SEO-Battle/?pass=update123789
от тук ли се ъпдейтва :D
 
aquafresh каза:
тиксото фанало един реферал
http://85.130.90.65:8080/SEO-Battle/?pass=update123789
от тук ли се ъпдейтва :D
Както виждаш не :D
Само се упдейтва през 3 часа, като вие влизате :)
 
HunteR каза:
aquafresh каза:
тиксото фанало един реферал
http://85.130.90.65:8080/SEO-Battle/?pass=update123789
от тук ли се ъпдейтва :D
Както виждаш не :D
Само се упдейтва през 3 часа, като вие влизате :)

Я направи да пише кога последно е обновен :p
 

Горе