Здравейте!
Преинсталирах компютъра преди няколко дена, инсталирал съм най-новите флаш и видео драйвъри, но клиповете ми пак забиват. Преди мислех, че проблема е в ОС-а, но се оказа, че не е.
Струва ми се, че проблема е само във Firefox и се чудя защо.
Някой знае ли как да го оправя?
Благодаря!
Преинсталирах компютъра преди няколко дена, инсталирал съм най-новите флаш и видео драйвъри, но клиповете ми пак забиват. Преди мислех, че проблема е в ОС-а, но се оказа, че не е.
Струва ми се, че проблема е само във Firefox и се чудя защо.
Някой знае ли как да го оправя?
Благодаря!