Ключови думи, защо ?

emcuemnecu

Registered
Здравейте, попаднах на един сайт и не знам защо освен мета таговете, и в самия сайт отдолу са написани и ключовите думи, които отговарят на съдаржанието на сайта, защо и с каква цел?
Не е ли достатачно само няколко мета тагове ?
 
hackera каза:
emcuemnecu каза:
Ами не знам как се нарича,
пише ключови думи: нещо си, нещо си там, друго нещо

дай линк

http://alfarss.info/novini/bulgaria/
подобно където пише отстрани мета тагове, но онова което видях пишеше ключови думи то е един вид едно и също, но това помагали за по-добро намиране на сайта в гугала ?
 
Това е някаква нова мода, видях същото вече в няколко сайта.
Тези тагове в различен шрифт са забавни.
Потребителят може чрез тях да си търси.
Дали влияят на Google сигурно само Гугъл знае...
 
това не са никакви мета тагове! И въобще не е нещо ново. Така правят, хем намираш по-бързо дадено инфо според ключова дума, хем оказва голямо влияние върху СЕО-то
 
shterev каза:
това не са никакви мета тагове! И въобще не е нещо ново. Така правят, хем намираш по-бързо дадено инфо според ключова дума, хем оказва голямо влияние върху СЕО-то
Не твърдя, че са мета тагове, а просто, че има таг за различен шрифт. :?
И по какъв механизъм влияе върху СЕО-то?
 
Може би ако ги използваш с H1-6 тагове би оказало някаква роля, да покажеш на гугъл кои думи са по-важни и кои по-малко, но разбира се трябва да се използва с мярка, гугъл не обичка прекалено много h тагове
 
Върху СЕО-то влияе с това, че е добре да пишеш една и съща дума по много пъти. Това, в комбинация с <h1...6>...</h1...6> таговете, подпомага благополучното популяризиране на сайта в Интернет! :)
Поздрави!
 

Back
Горе