Кои са най-добрите хостинг компании за 2022 година?

Кои са най-добрите хостинг компании за 2022 година?

• A2Hosting.com

Votes: 0 0.0%
  • ABSCloud.eu

• Arvixe.com

• BlueHost.com

• CBOX.biz

• DigitalOcean.com

• Drserver.net

• Gesbg.com

• GoDaddy.com

• Еtnhost.bg

• FastComet.com

• DreamHost.com

• HawkHost.com

• Hetzner

• Hostasset.net

• Hostgator

• Hostline.bg

• Hostq.com

• qHoster.com

• ICDsoft.com

• Namecheap.com

• NS1.bg

• Mojohost.com

• Powerhost.bg

• RAX.bg

• Ramnode.com

• Scaleway.com

• Siteground.com

• StableHost.com

• SuperHosting.bg

• VPS.bg

• Zettahost.bg

• Vultr

• Общо гласове
    7

Blinky

Administrator
Екип
Подтикнат от старата тема тук:

Реших да пусна нова, за тази година, която да събере малко гласове, да ни ориентира всички къде желаят да държат уеб приложенията си повечето хора и защо са се доверили на дадената компания.

Моля, ако нещо пропускам, да ми кажете, за да го допълня. Хванал съм тези най-популярни, които се ползват и присъстват най-често по класациите, ама не онези с афф. линка, а наистина класациите. :)

Чувствайте се напълно свободни и да пуснете по някой пост след като гласувате. Мерси много.

INeed$

Registered
Дадох си гласа за моите 2 фаворита. Просто пртез последните 3-4 години съм видял само хубави неща от тях и продължават да поддържат същото качество на услугата.

Revelation

Super Moderator
Отново забрави за Vultr.

Нямам фаворит, защото скоро не съм използвал такива услуги, но последно останах доволен от Vultr.

Сега ще кажа от кои не съм доволен и това са GoDaddy. Единствената причина да не съм доволен е, че не съм ги използвал от повече от 2 години. Имах домейн при тях, но след това всичко спрях, даже си махнах платежните методи да нямам нищо там.

Преди 1 седмица си проверявам банковите транзакции и какво да видя ГоДадди ме таксували 28 паунда (колкото струва един домейн).
Най-интересното е, че ако се провери в гугъл има стотици такива случаи дори на хора, които даже не знаят кои са ГоДадди.

Blinky

Administrator
Екип
@Revelation , добавено е като опция. Аз не съм доволен само от две компании от листа, това са Hostgator и GoDaddy. Забелязал съм някаква тенденция, че големите са по-малко клиентско ориентирани, като там парите са водещи. Няма лошо, все пак са изградени брандове, наливат постоянно пари в това, имат сериозни екипи.

Ticketa

Registered
Гласувах умишлено за "малките" компании. Между другото много ми е интересно на какъв принцип правят интеграцията между:
Frontend <=> Backend за WHMCS системата.

WHMCS се намира:

Обаче са "изнесли" плановете и т.н. логини и прочие в главния сайт (който е синхронизиран с billing.stablehost.com hmm

Blinky

Administrator
Екип
Мда, лесно се интегрира, тази билинг система. Дори си има собствени шаблони, които чрез статични страници можеш да направиш целия сайт - от началната страница, до тикетинг системата (която е внедрена). Има WordPress и HTML темплейти, които са съвместими също със WHMCS. Интеграцията се прави доста лесно, дори от нея вътре се задава и кой дизайн да следва.

Тази и друг тип системи, като напримерно HostBill са доста добре направени и са помислили именно с тази цел - къстамизация на фронта, за да може - първо да е уникален дизайна за съответния бизнес, и второ - да може лесно да се интегрира, сякаш е част от цялостната визия на сайта на компанията. Става чрез изкодване на хедър и футър или чрез заместване със съвместимия дизайн от сетингсите на системата или чрез изграждане от вътре на вън - просто от системата създаваш статични страници, и игра е роля на CMS, освен на билинк и тикетинг система, каква е всъщност в основата си.

Ще се радвам, ако искате да си поговорим, а може и в друга тема. Но повечето го правят така. Доста големи също разчитат на собствени разработки, но други доста успешно са внедрили тези. ;)

uphero

Registered
Със сигурност не е Coolicehost, вече не мога да им имам доверие да хоста каквото и да е при тях.

Robotiko

Registered
Coolicehost. Всички други не са на нивото, на което са от там като технологии. Така го усещам с всичко качено там.

Който не го кефи, има много други, но съм бил при много други и не съм оставал така доволен както съм бил при тях. От има няма 2-3 години съм там. Позлвам клауда им, преди бяше VPS Hybrid или нещо такова.

uphero

Registered
Защото? Какво точно се е променило?
Единия собственик и то точно този който отговаря за техническата част е психически нестабилен - вярва в конспирации от типа на Новия ред, Лошия запад...
Аз на такъв човек не бих доверил нищо.

Точно така... Ако все пак някой ден се наложи една европейска столица да бъде нюкната превантивно преди да се изпрати по другите при ескалиране на ниво ядрен шантаж, бих заложил на Варшава, защото така както се държат, заради една медийна лъжа която е войната в Украйна точно това си търсят...

Най-ми е забавно че, ако някой ми беше казал през февруари че след един месец Путин ще изгърби евробюрократите да си плащат газта в рубли нямаше да му повярвам... И отгоре на всичко ще ходят да си ги купят рублите на валутната борса в МАсква...

Руснаците май ще стават зона за офшорен хостинг...

Както се казва всеки сам си преценя

Blinky

Administrator
Екип
Единия собственик и то точно този който отговаря за техническата част е психически нестабилен - вярва в конспирации от типа на Новия ред, Лошия запад...

Това не знам как точно го прецени? Компанията не взима позиция, кофти, че ти си повлиян от това, но това е личен избор. Да, прав си, всеки сам си преценява. ;)

INeed$

Registered

Бате, лекувай се. Ти и другите такива ненормалници.

Горе