Кои торент клиент използвате

psyxo0o

Registered
Здравейте на всички реших да пусна темата защото последно време насекаде чета този е по добар не другия не третия и реших да обобщим кои торент клиент е най-добър :idea: :idea: като при отговорите ще е добре да напишете защо ви харесва и т.н та ако някои иска да си свали нещо да разбере и да си избере най-подходящия за него :?: :?:

Ами аз ползвам µTorrent, защото е малък, заема минимални ресурси, лесен за работа и не на последно място не се бъгва като някои други клиенти!

crazy_dog каза:
Ами аз ползвам µTorrent, защото е малък, заема минимални ресурси, лесен за работа и не на последно място не се бъгва като някои други клиенти!
и аз съм с него. :wink:

crazy_dog каза:

:lol:

µTorrent
не се бави, заема минимално място и има екстрата "Force Start" (Форсиран старт) сигурно се сещаш за какво е.

Аз съм за BitComet самоче нещо напоследък почна да ми забива когато пусна задача да се сваля и много ме дразни така и май ще го сменя с µTorrent.

И аз съм с Опера... няма смисъл да си инсталвам отделно клиент...

Горе