Коя е тази система ?

Според мен пък тоя направил регистрация само да рекламира сайта си,
не да пита каква система е и т.н
 
ozilinho каза:
Според мен пък тоя направил регистрация само да рекламира сайта си,
не да пита каква система е и т.н
Според мен системата наистина е тази.., а до това дали си рекламира сайта, защо му е да си го рекламира като пита коя е системата..
 
CaMoTeH_ каза:
Според мен системата наистина е тази.., а до това дали си рекламира сайта, защо му е да си го рекламира като пита коя е системата..

Виж само направил регистрация само да пита за системата ли?Обърни внимание колко мнения има и аз мога да направя регистрация и да питам: Коя е системата www.sitesitesite.com ?
Каква е целта му? Според мен посещенията му да насрастват.Не знам мога и да греша ама според мен е така
 
ozilinho като незнаеш земи МЛЪКНИ аз сам Numb_Encore ама нещо не мога да си влезна в acc-то ясно ?
 

Back
Горе