Ливърпул - Челси

Не, само бтв имат правата да излъчват шампионска лига... освен ако не го гледаш по международен канал не български.
 
BTV мисля, че може да се гледа онлайн.Стига да се регистрираш в техния сайт!
 
Мерси :wink:
Но като дават в момента Барселона- Байер директно дали ще мога в сайта на BTV да гледам Ливърпул - Челси
 
http://atdhe.net/live-tv-6058.html :?:
И аз си го пуснах че тия барселона и байерн са ми скучни
 
Trevata ще те убия! Тръгна ми ама ти пък в 90-тата минута се сети да ни пишеш! Сърдит съм ти край :cry:
 
Ливърпул - Челси 1-3
На това му се вика атрактивен футбол, не барселона да ми се лигават
CursedSoul каза:
Trevata ще те убия! Тръгна ми ама ти пък в 90-тата минута се сети да ни пишеш! Сърдит съм ти край :cry:
Друг път гледай във futbol-tv.com ;)
П.П. са трее да дават запис по БТВ
 
То вече късно да ви давам сайта, но вчера не съм видял темата :)

От тука могат да се гледат всякакви спотни срещи :P

http://myp2p.eu/
 

Back
Горе