Често ми се случва да чета някой урок.. доста често под урока пише 'ДЕМО' и нито веднъж демото не е работило. От както ползвувам този сайт от десетките уроци с 'демота' всъшност нито един не е с демо.
Предлагам демотата да се качват на сървара на Web-tourist в специална папка, както и файловете за сваляне (на уроците с файлове за сваляне) - така ще има доста по-голяма сигурност.
ПС.И наистина не преовеличавам.. нито веднъж не съм виждал работещо демо тук! Всички демота или акаунтите им са спрени понеже са на някви безплатни хостове.. или водят към домашното PC на някой.. или някой си го е качил на сайта обаче след това му е омръзнало и го е изтрил...
Предлагам демотата да се качват на сървара на Web-tourist в специална папка, както и файловете за сваляне (на уроците с файлове за сваляне) - така ще има доста по-голяма сигурност.
ПС.И наистина не преовеличавам.. нито веднъж не съм виждал работещо демо тук! Всички демота или акаунтите им са спрени понеже са на някви безплатни хостове.. или водят към домашното PC на някой.. или някой си го е качил на сайта обаче след това му е омръзнало и го е изтрил...