M MIK Registered 16 Април 2010 #1 Здравейте искам да попитам как се прави линк за малък прозорец? Например като натиснесх върху линка да ти отваря браузър 300х300 пиксела.
Здравейте искам да попитам как се прави линк за малък прозорец? Например като натиснесх върху линка да ти отваря браузър 300х300 пиксела.
N niki_noki Registered 16 Април 2010 #2 <head> <title></title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251"> <SCRIPT TYPE="text/javascript"> </SCRIPT> </head> <body> <a href="http://web-tourist.net" onClick="form(this, 'join')">Наитсни ме</a> </body> </html> Увеличете... От width i height си променяш големината на прозореца
<head> <title></title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251"> <SCRIPT TYPE="text/javascript"> </SCRIPT> </head> <body> <a href="http://web-tourist.net" onClick="form(this, 'join')">Наитсни ме</a> </body> </html> Увеличете... От width i height си променяш големината на прозореца