P pitman Registered 22 Март 2007 #1 Има ли мод, с който в phpBB форум потребителите да могат да слагат в игнор листа други потребители, от които не искат да получават ЛС? Търсих в сайта на phpBB, но не успях да намеря нищо
Има ли мод, с който в phpBB форум потребителите да могат да слагат в игнор листа други потребители, от които не искат да получават ЛС? Търсих в сайта на phpBB, но не успях да намеря нищо