Лични съобщения

pitman

Registered
Има ли мод, с който в phpBB форум потребителите да могат да слагат в игнор листа други потребители, от които не искат да получават ЛС? Търсих в сайта на phpBB, но не успях да намеря нищо:(
 

Back
Горе