Логин система

Grim

Registered
трябва ми логин система със опциите..
1.Аватар
2.Бан
3.Място за снимки ( може и 2/3)
4.Коментари под снимките
5.Вот система
или ако може да ми ги дадете разделено ... пък аз ще се пробвам да си съединя :)
 
http://web-tourist.net/login/login/statii.php тук има всичко даже и търсачка има да търсиш каквото ти трябва
 

Back
Горе