G Grim Registered 20 Август 2009 #1 трябва ми логин система със опциите.. 1.Аватар 2.Бан 3.Място за снимки ( може и 2/3) 4.Коментари под снимките 5.Вот система или ако може да ми ги дадете разделено ... пък аз ще се пробвам да си съединя
трябва ми логин система със опциите.. 1.Аватар 2.Бан 3.Място за снимки ( може и 2/3) 4.Коментари под снимките 5.Вот система или ако може да ми ги дадете разделено ... пък аз ще се пробвам да си съединя
H hackera Registered 20 Август 2009 #2 http://web-tourist.net/login/login/statii.php тук има всичко даже и търсачка има да търсиш каквото ти трябва
http://web-tourist.net/login/login/statii.php тук има всичко даже и търсачка има да търсиш каквото ти трябва
S SveXteZ Registered 20 Август 2009 #4 Grim каза: еми търсих ама система за коментари не намерих ;( Увеличете... http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=38027
Grim каза: еми търсих ама система за коментари не намерих ;( Увеличете... http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=38027