G Goduser Registered 2 Януари 2008 #1 Имаше преди един урок при "phpBB Tricks" , с който можеш да "сгънеш" широчината на форума ти .. някои може ли да ми даде линК ?
Имаше преди един урок при "phpBB Tricks" , с който можеш да "сгънеш" широчината на форума ти .. някои може ли да ми даде линК ?
G Goduser Registered 2 Януари 2008 #3 нямах предвид това .. имах предвид целия форум .. свива.. логото....и тнк.. от 100% ( default ) примерно на 800px
нямах предвид това .. имах предвид целия форум .. свива.. логото....и тнк.. от 100% ( default ) примерно на 800px
D dashe Registered 2 Януари 2008 #4 http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1614 Това ? :wink: