Малко помощ

Goduser

Registered
Имаше преди един урок при "phpBB Tricks" , с който можеш да "сгънеш" широчината на форума ти .. някои може ли да ми даде линК ?
 
нямах предвид това .. имах предвид целия форум .. свива.. логото....и тнк.. от 100% ( default ) примерно на 800px
 

Back
Горе