Малко Freeruning от мене и едно момче.

ами нещо при мен показва само черен екран...няма никво видео
при всички ли е така или...?

качвай ги по добре в ютуб поне и качеството там се запазва :?:
 
@SandPrince дай рефреш.Ще се оправи, поне при мен така става.


А това кличе имам чувството че съм го гледал вече, може и да съм в грешка не знам.
 
index каза:
@SandPrince дай рефреш.Ще се оправи, поне при мен така става.


А това кличе имам чувството че съм го гледал вече, може и да съм в грешка не знам.

пак не ще, рефрешнах го 5-6 пъти ама не ще...
 
При мен зарежда, ама след първите няколко секунди го спрях. Смешни са ми такива просто. Снимат се как скачат и го качват в нета...
 

Back
Горе