Тъкмо си направих 50 лева и мобио реши да ме блокира, питах ги в емайла защо са блокирали акаунта ми и те ми отговориха:
Значи аз пращам прогнози на потребители, които са изпратили смс и прогнозите ги добавям в мобио.бг.. ако това е проблема те тез са най-големите олигофрени .. и как така чак сега го забелязаха като от 2 месеца си ги пращам така прогнозите.
"Акаунта Ви е блокиран, тъй като сте променили услугата си за футболни
прогнози така, че прогнозите да бъдат изпращани като част от SMS-а с код
за достъп до сайта."
Значи аз пращам прогнози на потребители, които са изпратили смс и прогнозите ги добавям в мобио.бг.. ако това е проблема те тез са най-големите олигофрени .. и как така чак сега го забелязаха като от 2 месеца си ги пращам така прогнозите.