Масово ЛС до потребителите. Бихте ли ми помогнали?

smersh

Registered
Честно казано не знам, за кой раздел/форум/подфорум е темата ми.
Ще съм ви изключително благодарен, ако преди каквато и да е санкция обърнете внимание на написаното по-доло.Благодаря предварително за помощта.

Здравейте, пълен диелетант съм в сферата на форумите. Нуждая се от плъгин/мод или каквото е там нещо. Помагащо на администраторите да пращат масово ЛС на отделна потребителска група, или на всички потребители с един клик.
Тоест написвате ЛС-то и накаде избирате опция :
[*] Администратори
[*] Модератори
[*] Вип
[*] Супер потребител

и так далее.

Знам, че такова нещо съществува, когато се занимавах с модератостване по торент тракерите го имаше, сега се надявам да намеря начин да сложа тази екстра в сайта/форума си.

За масово ЛС не знам, но има за масов майл влизаш в админ панела >> системни >> масов мейл и там има да си избереш на кой да го пратиш

заповядай :

http://www.phpbbhacks.com/download/879

правиш това , т.е. сваляш го и в един файл всичко си е описано какво трябва да направиш ..

бтв , правиш си потребителски групи , кадето можеш да им задаваш права на определен раздел , правиш си администратори модератори потребители и т.н. слагаш вътря в тях съответните потребители и можеш да им пращаш после на всеки по отделно , на всяка група отделно :)

RiddleR каза:
заповядай :

http://www.phpbbhacks.com/download/879

правиш това , т.е. сваляш го и в един файл всичко си е описано какво трябва да направиш ..

бтв , правиш си потребителски групи , кадето можеш да им задаваш права на определен раздел , правиш си администратори модератори потребители и т.н. слагаш вътря в тях съответните потребители и можеш да им пращаш после на всеки по отделно , на всяка група отделно :)

Toва за групите ми е ясно .. благодаря вече съм навлязал до някаде в начиан на работа с форума. Благодаря.

+2 точка или 3 не знам как стоят нещата с тея точки ще ти дам една или две или колкото мога за помощта.

0u7 каза:
За масово ЛС не знам, но има за масов майл влизаш в админ панела >> системни >> масов мейл и там има да си избереш на кой да го пратиш

Благодаря и на теб, но това го знам. Не ме устройва... Аз лично не си гледам мейл-а освен ако не си забравя някаде паролите.
+1

Ама не знам колко точки и на кой мога да давам. Ако след като нямам никакви не мога да раздавам. Ще трябва да се задоволите с благодарността ми към вас и бързите, и компетентрни отговори, с който ме зарадвахте.

Дадох му я благодаря .. Благородството ти е нещо, което ти прави чест. Проблема сега е следният... Слага го моя човек мод-а но не ми дава право на избор а има само прати това съобщение до групите.

smersh каза:
Дадох му я благодаря .. Благородството ти е нещо, което ти прави чест. Проблема сега е следният... Слага го моя човек мод-а но не ми дава право на избор а има само прати това съобщение до групите.
Имаш ли създадени групи ?

smersh каза:
0u7 каза:
Имаш ли създадени групи ?

Да:

Администратори
Модератори
Сървърни Админи
Хостери
Вип
Дизайнер

Може ли да направиш снимка да видим за какво става дума, че така на изуст..

bef7dc37d0900d2c7a3108fb8bab9ca8.jpg

офф ще го мисля .. че съм утре от 4 и половина на работа до 15 00 ...

Оставете този мод, аз намерих друг, който работи на 6.
Ако някой има желание - нека да го преведе. :)

http://www.canver.net/viewtopic.php?f=44&t=9544

Горе