Някой може ли да ми направи тази икона без белия фон?Пробвах но просто неможах да го вкарам в photoshop. http://fox-bg.com/favicon.ico
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
http://web-tourist.net/favicon.icodELux_nike каза:в .ico ще се вижда бял фон ?
Dodo1987 каза:Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.
StormBreaker каза:Dodo1987 каза:Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.
ie6 не разбира от gif фавиконки.
StormBreaker каза:Dodo1987 каза:Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.
ie6 не разбира от gif фавиконки.
Dodo1987 каза:StormBreaker каза:Dodo1987 каза:Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.
ie6 не разбира от gif фавиконки.
Малко не съм съгласен с това, доколкото знам и виждам в моя ИЕ6 браузер, там изобщо няма фавикона и не виждам какъв е проблема да е гиф, след като при ИЕ 6 изобщо не се показва такава.
Извинявам се за спама.
:wink: