Махане на фон при икона.

favicon.png
 
Я виж това: http://89.25.125.135/2.ico

А колкото до отварянето той Photoshop непотдържа тоя формат :)
Хубава програмка в тоя случаи е : http://www.irfanview.com/
 
Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.
 
Dodo1987 каза:
Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.

ie6 не разбира от gif фавиконки.
 
StormBreaker каза:
Dodo1987 каза:
Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.

ie6 не разбира от gif фавиконки.

Малко не съм съгласен с това, доколкото знам и виждам в моя ИЕ6 браузер, там изобщо няма фавикона и не виждам какъв е проблема да е гиф, след като при ИЕ 6 изобщо не се показва такава.

Извинявам се за спама.
:wink:
 
Dodo1987 каза:
StormBreaker каза:
Dodo1987 каза:
Този проблем бих го решил с .GIF
В сайта може да се зададе като favicon-а ГИФ картинка, така че пробвай и това ако искаш.

ie6 не разбира от gif фавиконки.

Малко не съм съгласен с това, доколкото знам и виждам в моя ИЕ6 браузер, там изобщо няма фавикона и не виждам какъв е проблема да е гиф, след като при ИЕ 6 изобщо не се показва такава.

Извинявам се за спама.
:wink:

:)
ie6.jpg
 

Back
Горе