Историята е следната: правя си меню чрез CSS. Под Google Chrome, Mozilla и Opera менюто изглежда добре, ама през експлоръра има два очевадни, очебийни и нерворазбиващи проблема - долната част на менюто се орязва, а от последния бутон се копират последните три букви и се появяват в центъра под цялото хоризонтално меню. Какво ми трябва да го оправя?