N Ne7WoRK Registered 20 Април 2009 #1 Еми значи микрофона си работи, но ме чуват много слабо а до вчера пишеше в скайп дори, че нямам микрофон ??
Еми значи микрофона си работи, но ме чуват много слабо а до вчера пишеше в скайп дори, че нямам микрофон ??
N Ne7WoRK Registered 20 Април 2009 #3 Мнем няма такова нещо сега ще пробвам като си сложа по-старите драйвери от диска ми понеже тозй път си изтеглих най-новите от сайта на asus 8) и може от драйверите да е ;[
Мнем няма такова нещо сега ще пробвам като си сложа по-старите драйвери от диска ми понеже тозй път си изтеглих най-новите от сайта на asus 8) и може от драйверите да е ;[