I ivko Registered 15 Април 2010 #1 Какво мислите за Българския филм МИСИЯ ЛОНДОН. Аз лично мисля,че е добър,и дано киното в България се разрастне! http://www.mission-london.com/
Какво мислите за Българския филм МИСИЯ ЛОНДОН. Аз лично мисля,че е добър,и дано киното в България се разрастне! http://www.mission-london.com/
M misho Registered 15 Април 2010 #4 И аз имам мерак да го гледам. Премиерата само за София ли е, защото не го намирам в програмата за Бургаското кино. :idea:
И аз имам мерак да го гледам. Премиерата само за София ли е, защото не го намирам в програмата за Бургаското кино. :idea: