Мисия Лондон

ivko

Registered
Какво мислите за Българския филм МИСИЯ ЛОНДОН.
Аз лично мисля,че е добър,и дано киното в България се разрастне! :)
http://www.mission-london.com/
 
И аз имам мерак да го гледам. Премиерата само за София ли е, защото не го намирам в програмата за Бургаското кино. :idea:
 

Back
Горе