Мишка за един пръст!

Access

Registered
20060712FINGER_mouse_1.jpg

Представяли ли сте си някога, че ще има с такава големина?
Корейците от LG смаяха невероятно количество хора с представянето на тяхната мишка Finger. Тя наистина е с големината на пръст! Като дизайн е доста семпличка, а като цяло е решена в хром. Тайната на тези малки размери се крие в използването на само един бутон, който ако бъде натиснат в горната част действа като нормален ляв клик, а пък ако бъде натиснат в долната част – като десен клик. На разположение отстрани разполагате и със скрол. От LG засега обаче не са анонсирали нито цена, нито ориентировъчна дата за пускане на пазара.

our

Registered
Access каза:
на само еди...
??? Копирал си само резюмето на новината ? Дай цялата де или поне линк ... Acceeees , access ... Все ще оплескаш нещата :p :)

Access

Registered
our каза:
Access каза:
на само еди...
??? Копирал си само резюмето на новината ? Дай цялата де или поне линк ... Acceeees , access ... Все ще оплескаш нещата :p :)

не е само резюмето еми без да искам съм хванал само това при копирането :roll: :roll: :roll: :roll:
опрайх го :twisted:

E398

Registered
И на мен не ми харесва ... Т'ва е тъпо ... от къв зор 6те си зимам такава тъпотия ... 1оо на 1оо е суупер неудобна ... За какво му е на човек мишка която да е по-малка се едно си я носи в джоба та му трябва по-малка ... Тъпо е според мен ...

Горе