Мнението ви за тези хостинг доставчици?

bizarre

Registered
SuperHosting.bg
HostBulgaria.com
TopHost.bg

Предполагам, че все се намира по един човек, който да ги (е) ползва(л)?
Какви са ви впечатленията от тях? Качество, скорост и т.н.

SLASH

Registered
аз наскоро отидох към хостингбг не са лоши дори ми помагат като не мога да схвана нещо само където имат лимит на трафика на пакетите аз съм с пакет ПРО и имам лимит огледай ги да се запознаеш с услугитге им

E398

Registered
Аз съм на icn.bg и бих казал,ч е са супер ... Само 1-вите 2-ва дни имаше проблеми иначе след т'ва са супер ... И винаги ми помагат ако ги питам нещо на мейл-а ;)

Shorter

Registered
^METALLICA^ каза:
Аз съм на icn.bg и бих казал,ч е са супер ... Само 1-вите 2-ва дни имаше проблеми иначе след т'ва са супер ... И винаги ми помагат ако ги питам нещо на мейл-а ;)
icn за мен са най-добрите и аз имам хост там рулзз ;)

Slavei

Registered
bizarre каза:
SuperHosting.bg
HostBulgaria.com
TopHost.bg

Предполагам, че все се намира по един човек, който да ги (е) ползва(л)?
Какви са ви впечатленията от тях? Качество, скорост и т.н.

От изброените - Superhosting

Dido_net

Registered
Shorter каза:
^METALLICA^ каза:
icn за мен са най-добрите и аз имам хост там рулзз ;)
мда, супер са :)

bizarre

Registered
Относно хост.бг и аз съм ги ползвал и не мога да кажа лоша дума...откъм качество. Проблема при тях е, че искат една торба пари за малки пакети :\

bizarre

Registered
За сега везните клонят към icn.bg
Някой да е слагал там PHP-Fusion защото мисля да слагам?

our

Registered
icn са най-добрите откъдето да го погледнеш и най-вече откъм контрол панел, което е все пак едно от най-важните неща в хостинга...

LiRiX

Registered
Не знам за Вас, но аз съм останал с впечатлението, че host.bg са номер 1 хостинг провайдери от към задължения и скорост.
Но като цена не са особенно фрапиращи :D .

Горе