Мнение за есе

Soul_Stealler

Registered
Ще се радвам да си кажете мнението за това есе.
http://web-tourist.net/project/soul_stealler/esence_.jpg

Правописните и пунктуационните грешки после ще ги оправям, засега е само чернова.

Харесвами, разкриваш двете страни на родината.Като Рай , и като фълшиф рай( ад) , в който всички ние живем.
Можеш още много да включиш. Доста ми хареса часта в която разкриваш какви са хората под техните маски.

Не за всеки родината е рай, не са малко тези който са намерили щастието си извън родината.Там където е намерил сродната си душа.

/* едит
можеш да включиш и религиозните разбирания на човек за рая и ада , като се аргометираш с " На оня свят "
*/

index каза:
Не за всеки родината е рай, не са малко тези който са намерили щастието си извън родината.Там където е намерил сродната си душа.

Особено България в днешни дни като се погледне... родината винаги рай била нали. :Д

advokata каза:
index каза:

Особено България в днешни дни като се погледне... родината винаги рай била нали. :Д
За теб - може и да не.Но нали се сещаш , че не си само ти, и има други хора с други гледни точки.В по-горният си пост изявих моята гледна точка.
Там където е намерил сродната си душа.
- Добре де, не съм се аргоментирал много добре.

Размера на есето няма значение, важни са тезите , микротезите и аргоментацията.И колкото повече тези разкриваш по-добре.Това че по изпитите дават "в размер на 2 листа " е с цел да се включат повече неща , не да се каже нещо за дадена тема с 2-3 изречения.

Както и дае , извинявам се спама .

Хубаво е че сам си написал есето. Като че повечето ученици, дори и умни, предпочитат да намерят нещо на готово. И после се чудят защо не могат да вържат две думи на кръст, пък камо ли да ги напишат.

Абе човек що не ми го дади миналата седмица ? Аз правих класна на ЗИПА по литература на същата тема... и познай писах глупости...

Горе