N nobody21 Registered 11 Март 2010 #1 Здравейте,банда днес направих 2-урока за този темплейт как се прави и тнт сега ще направя 3-тия за кодирането. Изках да ми кажете как се получи темплейта при това че несъм го правил преди това правих го направо в движение Темплейта:
Здравейте,банда днес направих 2-урока за този темплейт как се прави и тнт сега ще направя 3-тия за кодирането. Изках да ми кажете как се получи темплейта при това че несъм го правил преди това правих го направо в движение Темплейта: