Мнение за новият дизайн?

Статус
Not open for further replies.

nobody21

Registered
Здравейте,банда днес направих 2-урока за този темплейт как се прави и тнт сега ще направя 3-тия за кодирането.
Изках да ми кажете как се получи темплейта при това че несъм го правил преди това правих го направо в движение :D

Темплейта:
templatetutorialcopy.png
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе