R RaDo0o_16 Registered 22 Август 2009 #1 Ще си кажете ли мнението за ето този хедар : http://img29.imageshack.us/img29/7730/headerrdp.png Хич ме няма в фотошопа
Ще си кажете ли мнението за ето този хедар : http://img29.imageshack.us/img29/7730/headerrdp.png Хич ме няма в фотошопа