Мнения от статистиката за посещенията на сайтовете ви

vesku

Registered
Днес цял ден се чудя как да си направя сайта популярен, защото смятам, че му са малко посещенията въпреки, че още няма месец от пускането му.
Гледам, че уникалните ми са средно около 300 +- 50.
И при вас ли беше така?
Ако сте имали повече дайте малко съвети, че в програмирането ме бива но в SEO и дизайн съм...
 
Основните работи са да ти е валиден кода и да нямш коментари и Js-та из кода ,а да са инклуднати от отделен файл. Така паяците на гугъл ще си вършат по добре работата. Добре е да си събмитнеш сайта в директории. И най - важното през първия месец въобще не ти трябва да си рекламираш сайта някъде преди да си го натъпкал с информация защото и да влезе нянакой няма какво да го накара да остане.... :?: надявам се да съм ти бил полезен :D
 
vesku каза:
Днес цял ден се чудя как да си направя сайта популярен, защото смятам, че му са малко посещенията въпреки, че още няма месец от пускането му.
Гледам, че уникалните ми са средно около 300 +- 50.
И при вас ли беше така?
Ако сте имали повече дайте малко съвети, че в програмирането ме бива но в SEO и дизайн съм...

Зависи сайта за какво е но един месец е доста малко време и 300 уникални е голям успех.
 
BBC91 каза:
Основните работи са да ти е валиден кода и да нямш коментари и Js-та из кода ,а да са инклуднати от отделен файл. Така паяците на гугъл ще си вършат по добре работата. Добре е да си събмитнеш сайта в директории. И най - важното през първия месец въобще не ти трябва да си рекламираш сайта някъде преди да си го натъпкал с информация защото и да влезе нянакой няма какво да го накара да остане.... :?: надявам се да съм ти бил полезен :D
Всичко съм направил от това, което каза :)

А отностно информацията:
Звезди:12513
Снимки:8666
Новини:66
Мисля, че е достатъчно :D

admin каза:
Зависи сайта за какво е но един месец е доста малко време и 300 уникални е голям успех.
Ами и аз си мислих така, но като гледам на развитите сайтове посещенията и се надявам да ги стигна скоро въпреки, че е пуснат от скоро сайта.
 
Ами и аз си мислих така, но като гледам на развитите сайтове посещенията и се надявам да ги стигна скоро въпреки, че е пуснат от скоро сайта.

Сайтовете се развиват повече, за това време, само след масивна реклама или масивен спам. Нарочно съм разделил двете понятия. Моето мнение е, че сайта трябва да се развива постепенно, и самите потребители да го рекламират, ако наистина го харесват и/или им върши работа.
 

Back
Горе