Да не би нещо да съм блокиран - мога да влизам в туриста само през прокси иначе ми пише, че файла не е намерен:
[img=http://195.149.248.189:8080/2009-08-02/e82ad69582cbb12f9968c4a54806495b_920x0.jpg][/img]
ТАка ми показва и когато се опитам да вляза и в форума
и сега пиша през проксито.
[img=http://195.149.248.189:8080/2009-08-02/e82ad69582cbb12f9968c4a54806495b_920x0.jpg][/img]
ТАка ми показва и когато се опитам да вляза и в форума