Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
porostorm каза:Интересно ми е дали има такъв мод защото ще ми е много удобен на мен. Ако има пък и опции да се избира на модератори, администратори или потребители ще е просто перфектен.
Покажи го деiwanov каза:Че то това май си го има в самия форум.porostorm каза:Интересно ми е дали има такъв мод защото ще ми е много удобен на мен. Ако има пък и опции да се избира на модератори, администратори или потребители ще е просто перфектен.
Явно не прави разлика :lol:Snoopy каза:Тоав е имейл, той търси ЛС![]()
ех, по-спокойноtonev2 каза:Аз правя разлика и съм ти написала че ще ти свърши същата работа а не че това е дето търсиш. (и кво ся сички мислите че затва че съм момиче трябва да съм написала грешно нещо)
Snoopy каза:Хубу де, а как ще свърши работа? То трябва някой разбирач да се намеси :?
Няма автор :roll:admin каза:Има урок за пращане на email и има и урок за заявка към базата данни.
2-вата урока = мод.
porostorm каза:http://89.190.212.246/phpbb%20mods/mass-pm-mod_040.zip
Скоро на урк 8)