Може ли да ми дадете програмата за Линукс автоматично да ...

rlzche

Registered
Здравейте,

Преди имах 1 програмата като я стартирам посочвах в коя директория да се запише Линукс и почваше да тегли , а сега я изтрих и не мога да я намеря никаде..
Ако някой е видял някаде или го има моля да ми го даде :)
Програмата имаше само Лунукс Ubuntu, ако може дайте и за Debian (Бях видял някаде че е по хубав за цс сървъри) А вярно ли е че Debian има само конзола и от там се работи? че аз няма да използвам Debian само за CS сървъри.
 
http://wubi-installer.org/
http://www.howtoforge.com/debian_windows_installer
Ако не се лъжа всеки линукс може да работи със и без графична среда.
:)
 
F1r3Fl3x каза:
http://wubi-installer.org/
http://www.howtoforge.com/debian_windows_installer
Ако не се лъжа всеки линукс може да работи със и без графична среда.
:)

Благодаря ти :)
А сега в момента WINDOWS-a ми е в локален диск C: А този Линукс като го направя в локален диск D: ще има ли някакви проблеми? че когато бях го направил после нещо се прееба Линукс-а изкарваше ми един черен екран и пишеше Boost нещо си и не можеше да влезе в декстопа ... и после като върнах на Xp-то като вляза в скайп ми се рестартирваше компютъра и ги нямаха драйверите, не можех да си ги инсталирам ..
 

Back
Горе