Здравейте,
Преди имах 1 програмата като я стартирам посочвах в коя директория да се запише Линукс и почваше да тегли , а сега я изтрих и не мога да я намеря никаде..
Ако някой е видял някаде или го има моля да ми го даде
Програмата имаше само Лунукс Ubuntu, ако може дайте и за Debian (Бях видял някаде че е по хубав за цс сървъри) А вярно ли е че Debian има само конзола и от там се работи? че аз няма да използвам Debian само за CS сървъри.
Преди имах 1 програмата като я стартирам посочвах в коя директория да се запише Линукс и почваше да тегли , а сега я изтрих и не мога да я намеря никаде..
Ако някой е видял някаде или го има моля да ми го даде
Програмата имаше само Лунукс Ubuntu, ако може дайте и за Debian (Бях видял някаде че е по хубав за цс сървъри) А вярно ли е че Debian има само конзола и от там се работи? че аз няма да използвам Debian само за CS сървъри.