Може ли да ми обясните нещо

Статус
Not open for further replies.

Oposum

Registered
защо постоянно ми триете темите в СПАМ форума вие въобще знаете ли какво е СПАМ ????? Тва просто минава всякакви граници там знаете ли кво пише бе ЗНАТЕ ЛИ
???

Пише СПАМ ФОРУМ, а под него ФОРУМ ЗА РАЗПУСКАНЕ тцтцтцтцт това просто, нямам думи...
 
Oposum каза:
защо постоянно ми триете темите в СПАМ форума вие въобще знаете ли какво е СПАМ ????? Тва просто минава всякакви граници там знаете ли кво пише бе ЗНАТЕ ЛИ
???

Пише СПАМ ФОРУМ, а под него ФОРУМ ЗА РАЗПУСКАНЕ тцтцтцтцт това просто, нямам думи...


Ето това е спам.
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе