защо постоянно ми триете темите в СПАМ форума вие въобще знаете ли какво е СПАМ ????? Тва просто минава всякакви граници там знаете ли кво пише бе ЗНАТЕ ЛИ
???
Пише СПАМ ФОРУМ, а под него ФОРУМ ЗА РАЗПУСКАНЕ тцтцтцтцт това просто, нямам думи...
защо постоянно ми триете темите в СПАМ форума вие въобще знаете ли какво е СПАМ ????? Тва просто минава всякакви граници там знаете ли кво пише бе ЗНАТЕ ЛИ
???
Пише СПАМ ФОРУМ, а под него ФОРУМ ЗА РАЗПУСКАНЕ тцтцтцтцт това просто, нямам думи...