Сега компютъра ми е с рам DDR2, може ли да сложа видео карта DDR3?
Защото имам и видео карта от старото ми дъно което беше с рам DDR1...
Та въпроса ми е има ли нещо общо ДДР на рама с ДДР на видео картата?
Смисал дъното като чете рам ДДР2 да не би да върви с видео карти само с ДДР2 и т.н.?
Защото имам и видео карта от старото ми дъно което беше с рам DDR1...
Та въпроса ми е има ли нещо общо ДДР на рама с ДДР на видео картата?
Смисал дъното като чете рам ДДР2 да не би да върви с видео карти само с ДДР2 и т.н.?